ריהוט חדרי שינה

נכנסתם לדירה חדשה? הסרתם את הניילונים והכל נראה חדש ומצוחצח? אין ספק שזו תחושה מדהימה אך עכשיו הגיע החלק שלכם- ריהוט הדירה ועיצובה. חדרי שינה וחדרי ילדים הם חדרים שתענוג לרהט. האפשרויות הן בלתי מוגבלות כמעט.

ריהוט חדרי שינה הוא מגוון מאוד ומגיע בסגנונות ועיצובים שונים. כך גם חדרי שינה לילדים. למה לשים לב כשבוחרים רהיטים חדרי שינה?
  • לבחור את המיטה הנכונה עבורכם: מתוך רהיטים חדרי שינה, המיטה היא הרהיט החשוב וגם הבולט ביותר. בחרו את המיטה המתאימה ביותר לחדר: לגודלו ולאווירה שאתם רוצים ליצור. היום ישנם סוגים שונים של מיטות ומגוון עיצובים: מיטות בסגנון כפרי, בסגנון מודרני, עשויות עץ מלא או בשילוב ברזל. בדרימס מיטות ומזרנים תוכלו למצוא מיטות במגוון עיצובים כשהמשותף לכולן הוא האיכות הגבוהה. באותה קניה תוכלו לבחור גם את המזרון המתאים שיהיה אף הוא איכותי.
  • בבחירת מיטה לילד לחשוב קדימה: בניגוד לבחירת ריהוט חדרי שינה בו אנו חושבים קדימה, בבחירת ריהוט לחדר ילדים אנו נוטים לחשוב על גילו הנוכחי של הילד, צרכיו וטעמו העכשוויים. לפחות עם מיטה חשבו קדימה: מצאו מיטות לבנות מעוצבות או מיטות מקסימות לבנים אך מומלץ לבחור בגודל של מזרון וחצי, אלא אם כן הילד ממש קטן ו"ישחה" בתוך המיטה. מיטה בגודל מזרון וחצי תחסוך לכם קניה מאוחרת יותר. גם לגבי העיצוב שימו לב לבחור מיטות לבנות מעוצבות שהעיצוב בהן אינו מאוד ילדותי ויוכל להמשיך עם הילדה הלאה.
  • לתכנן לפני הבחירה: חדר שינה הוא לרוב חדר לא גדול ולכן בבחירת ריהוט חדרי שינה יש להתחשב בגודל החדר. תכננו לפני הבחירה היכן למקם את המיטה והריהוט וכך גם תראו כמה רהיטים נכנסים לחדר. אל תעמיסו יותר מדי. את המיטה הציבו במרכז החדר כך שתהיה גישה אליה משני הצדדים. כך תראו אם יש גם מקום לשידות משני צידי המיטה או לשידה אחת רק בצד אחד שלה.
לסיכום, בחירת ריהוט חדרי שינה דורשת מחשבה והשקעה. בדרימס מיטות ומזרנים תוכלו למצוא מגוון סוגים של ריהוט חדרי שינה במקום אחד, כולל מזרונים איכותיים בגדלים שונים ולקבל יעוץ מהמומחים בתחום לגבי הבחירה המתאימה.
 
מאמרים:
 


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018


שעות פתיחה

א' - ה': 11:00 - 19:00
ו': 10:00 - 13:00


החנות שלנו

כתובת: המלאכה 4 אור יהודה


שירות לקוחות

072-33-80-341


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018