רהיטי ילדים מעוצבים

סיימתם את הטיוח, הריצוף, החלפת מערכת האינסטלציה והחשמל ואפילו כבר צבעתם? זה הזמן ליהנות מהחלק הכיפי של השיפוץ. החלק המהנה ביותר הוא כמובן עיצוב החדרים, במיוחד חדרי הילדים. היום ישנו מבחר עצום של רהיטי ילדים מעוצבים שיהפכו כל חדר שינה לבנות לחדר לנסיכות, ממש כמו שהילדה חולמת. עיצוב הרהיטים נעשה במגוון סגנונות, כשהסגנון המלכותי הוא רק אחד מהם. חדרי נוער לבנים יהיו מעוצבים בסגנון שיכול להיות קשור למוזיקה, ספורט או כל אהבה אחרת של הילד. כך או כך, קחו בחשבון שעם רהיטי ילדים מעוצבים באופן כ"כ מושלם הילדים לא ירצו לצאת מהחדר...

לבחור רהיטים שיגדלו עם הילד
אם בהכנת התשתית של הבית אנו פועלים בהסתכלות לטווח ארוך, בעיצוב חדר ילדים יש נטיה להסתכל על הטווח הקצר מאוד ולבחור רהיטי ילדים מעוצבים בהתאם לטעמו העכשווי ולשלב בו נמצא הילד ברגע זה. חשוב כמובן להתחשב בטעם העכשווי, אך כדאי לבחור בבסיס שיוכל לגדול עם הילד. חדרי ילדים מעץ מלא, למשל, הם בסיס מעולה שישמש את הילד גם בעתיד ולא ירגיש לו תינוקי בהמשך. כשאתם מרהטים חדר שינה לבנות או חדרי נוער לבנים בחרו פריטים גדולים כמו ארון שהם בעלי עיצוב ניטרלי וגדולים יחסית כך שישמשו גם להמשך. את הטעם העכשווי של הילד ואהבותיו הנוכחיות הביעו בדברים הקטנים. בדרימס מיטות ומזרנים תמצאו רהיטי ילדים מעוצבים שיתאימו לכל הגילאים וגם את הפריטים שמתאימים לגיל הילד והעדפותיו כרגע.

לא להתפשר על איכות
חדרי ילדים  מעץ מלא ידועים באיכות שלהם ובכך שהעץ הוא חומר אקולוגי ושאינו מזיק לבריאות גם אם הילד אוהב ללעוס את המיטה בלילה... חשוב כמובן שהעץ יהיה צבוע בצבע שאינו פוגע בבריאות. בדרימס מיטות ומזרנים ישנה הקפדה על הבאת רהיטי ילדים מעוצבים מחומרי גלם מעולים, כאלה המחזיקים לאורך זמן וגם אינם פוגעים בבריאות. כשאתם מרהטים את חדרי הבית בכלל וחדרי ילדים בפרט הקפידו על האיכות ועל תתפשרו. עשו את הקניה במקום אמין ומקצועי כל דרימס מיטות ומזרנים, כאן איכות הולכת עם יופי.
 
מאמרים:
 


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018


שעות פתיחה

א' - ה': 11:00 - 19:00
ו': 10:00 - 13:00


החנות שלנו

כתובת: המלאכה 4 אור יהודה


שירות לקוחות

072-33-80-341


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018