מזרוני ויסקו

אמנם מזרון הוא לא פריט בולט מבחינה עיצובית בחדר השינה, אך הוא אחד הפריטים היותר חשובים בחדר וכדאי להשקיע בבחירתו. מיטות חדרי שינה הופכות להיות פריט לא לגמרי שימושי ללא מזרון נוח שמתאים לכם. מזרוני ויסקו הם בחירה מתאימה לרוב האנשים בגלל התכונות שלהם. המומחים של דרימס מיטות ומזרונים, שאצלם תמצאו היצע רחב של מזרונים, ישמחו להסביר על מזרוני ויסקו ולפרט את היתרונות הרבים שבהם ובכלל למה כדאי לשים לב כשבוחרים מזרון.

מה החשיבות של בחירת מזרון נכון?
ניתן לשמוע בפרסומות או באינטרנט מושגים שונים הקשורים למזרונים כמו מזרון king david, מזרוני לטקס, מזרוני ויסקו. למה חשוב לבחור את המזרון הנכון והאם מזרון שמתאים לאחד בהכרח יתאים לאחר? תחום המזרונים נמצא בפיתוח כל הזמן. בחירת המזרון הנכון תמנע תופעות כמו כאבי גב ושרירים תפוסים. תופעות אלה גם מפריעות לתפקוד במהלך היום וגם לשינה עצמה. שינה לא טובה משפיעה מאוד על התפקוד בהמשך. לכן, כשאתם בוחרים מזרון לכו למקום כמו דרימס מיטות ומזרונים בו תקבלו את כל סוגי המזרונים במקום אחד ולא פחות חשוב- תוכלו גם להתנסות עד שתמצאו את המזרון המתאים לכם.

המזרון עם הזיכרון
כשיורדים לעומק ובודקים את החומרים השונים מהם עשויים מזרונים, בין אם זהו מזרון זוגי או מזרון וחצי, מזרוני ויסקו הם סוג מזרון פופולארי מאוד. ויסקו נקרא גם ספוג זיכרון או ספוג חכם. הוא "לומד וזוכר" את מבנה הגוף ומקבל את צורתו כך שממש מתקבלת תבנית של מבנה הגוף. יתרון נוסף של המזרון הוא שבן הזוג השוכב גם הוא במיטה לא ירגיש תנועות וסיבובים. החיסרון היחיד של המזרון הוא שצריך להשקיע מאמץ מסוים על מנת לקום ממנו בגלל השקע שנוצר לפי מבנה הגוף, אבל בינינו- אף פעם לא קל לקום ממיטה,  גם ממזרון king david הנחשב לאיכותי מאוד...

להגשים חלום עם מיטה ומזרון
כן, עד כמה שזה נשמע הזוי, אם לא תשנו היטב ימים רבים רק תייחלו למזרון איכותי ומיטה טובה שתוכלו לישון בהם היטב ולקום רעננים. בדרימס מיטות ומזרונים תוכלו להגשים את החלום עם שפע של מיטות חדרי שינה ומזרונים מכל הסוגים והגדלים: מזרוני ויסקו ולטקס, מזרון וחצי, זוגי או יחיד. זה המקום להגיע אליו להעלאת איכות השינה שלכם.
 
מאמרים:
 


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018


שעות פתיחה

א' - ה': 11:00 - 19:00
ו': 10:00 - 13:00


החנות שלנו

כתובת: המלאכה 4 אור יהודה


שירות לקוחות

072-33-80-341


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018