קניית מזרן

עיצוב וריהוט חדר הוא אחד השלבים האהובים בשיפוץ בית. כאן מדובר כבר על החלק הכיפי שבשיפוץ, זה שרק דורש מכם לבחור את הפריטים שימלאו את החדר ויגרמו לכם להרגיש בו תחושה כיפית ונעימה: שידות קומודות לחדר שינה, ארונות חדר ילדים, רהיטים לבני נוער- כל אלה הם ריהוט נראה מיד לעין ולכן מוסיפים מאוד לאסתטיקה וליופי של החדר. עם זאת, ישנו פריט שאף חדר שינה לא שלם בלעדיו אך הוא נסתר יחסית: מזרן. קניית מזרן היא פרוייקט בפני עצמו. חשוב לשים לב למזרן שאתם קונים ולהשקיע בקניה.

אילו מזרונים ישנם?
כל קניית מזרן צריכה להתחיל בלמידת הנושא, כי ישנם בשוק סוגים שונים של מזרונים- הנושא נמצא בפיתוח כל הזמן. ניתן להבדיל בין מזרונים על פי החומר ממנו הם עשויים. חומרים הנחשבים איכותיים הם לטקס וויסקו. ויסקו נקרא גם ספוג חכם או ספוג זיכרון כי הוא מתאים את עצמו למבנה הגוף וממש מקבל את צורתו, מה שהופך את השינה עליו לנוחה. לטקס הוא חומר נעים ונוח, חומר נושם שאינו סופח אבק ולכן מתאים מאוד בחדרי ילדים ונוער או לאנשים רגישים ואלרגיים לאבק. המזרונים נבדלים כמובן בגודל- מזרון יחיד, מזרון וחצי או זוגי וגם בתכונות נוספות כמו האם המזרון הוא עם או בלי קפיצים. לכן, קניית מזרן צריכה להיות במקום יעודי למיטות ומזרונים כמו דרימס מיטות ומזרונים. שם תוכלו להתנסות בסוגי המזרונים וגם לקבל יעוץ לגבי המזרון המתאים לכם ביותר.

ארון- פריט שנשאר לאורך זמן
קניית מזרון ומיטה נעשים מתוך הנחה שהם נשארים איתכם לזמן רב. כך גם ארון. לכן, כשאתם בוחרים ארונות חדר ילדים, מומלץ שיהיו בעלי עיצוב ניטרלי יחסית. כך גם כשהילד יגדל עדיין עיצוב הארון יתאים. לא חייבים לבחור ארון צבעוני מדי. רהיטים לחדרי נוער וילדים הם גם כך צבעוניים ועליזים. ניתן לבחור פריט שיכניס לחדר רוגע מתוך הנחה שהוא "גדל עם הילד". הדבר נכון במיוחד כשמדובר על ארונות קיר, ארונות שהוצאתם מן החדר היא בעייתית. עם שידות קומודות לחדר שינה, לעומת זאת, אפשר יותר להשתולל אך גם כאן רצוי לבחור בעיצוב סולידי כדי לשמור על אווירה רגועה המתאימה לשינה. 

בין אם מדובר על קניית מזרן, מיטה או רהיטים לחדר ילדים ונוער, בדרימס מיטות ומזרנים תקבלו היצע עשיר של פריטים וגם את השירות הטוב ביותר.
 
מאמרים:
 


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018


שעות פתיחה

א' - ה': 11:00 - 19:00
ו': 10:00 - 13:00


החנות שלנו

כתובת: המלאכה 4 אור יהודה


שירות לקוחות

073-74-333-23


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018