מזרון אורטופדי יחיד

חדר שינה, בין אם זהו חדר זוגי או חדר ליחיד, הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. חשוב לרהט את חדר השינה תוך השקעה לא רק בפריטים שיבלטו לעין אלא גם בפריטים פחות בולטים אך כאלה שבלעדיהם חדר שינה אינו חדר שינה- המזרון כמובן. אם אתם בודקים חדרי שינה לבנים, ומחפשים מיטות מעוצבות לילדים, אל תשכחו את המזרון. השקעה במזרון אורטופדי יחיד היא כדאית וחשובה לגדילה תקינה של הילד ולכך שלא יהיו לו בעיות גב או בעיות אורטופדיות אחרות.

היתרונות של מזרון ארטופדי
מזרונים אורטופדיים נועדו תחילה לאנשים שסבלו מבעיות גב. כיוון שראו שישנה הצלחה רבה, החלו לייצר מזרונים אורטופדיים: מזרון אורטופדי יחיד, זוגי וגם בגודל מזרון וחצי לקהל הרחב. המזרון האורטופדי מתוכנן ומיוצר על פי מודל גוף האדם ומותאם במבנהו למבנה עמוד השדרה שאינו ישר לגמרי. למזרון אורטופדי מספר יתרונות בהשוואה למזרון רגיל: האיכות שלו גבוהה יותר, התמיכה בגוף היא מקסימלית ומתחלקת באופן שווה על כל איברי הגוף. מזרון אורטופדי יחיד וגם זוגי נותנים תמיכה שווה לחוליות עמוד השדרה, השרירים והמפרקים. מזרונים אורטופדיים איכותיים במיוחד גם מקלים על תשישות וכאבים כמו בפיברומיאלגיה, כאבי גב תחתון ועוד. לכן, יחד עם מיטה מעוצבת לחדר שינה, מומלץ מאוד לבחור גם מזרון אורטופדי.

מזרון אורטופדי לכל גיל
יתכן שבמיוחד לצעירים שבינינו התואר "אורטופדי" מעיד על מוצר המיועד למבוגרים או לבעלי בעיות בריאותיות (נסו לספור בקניון צעירים שנכנסים לחנות נעליים אורטופדיות...) אך ההנחה הזו אינה נכונה בכלל, במיוחד כשמדובר על מזרונים. מזרון אורטופדי יחיד או זוגי משמעו פשוט שינה כיפית ונעימה. אצל כולנו מבנה עמוד השדרה הוא קמור מעט וישנו שקע בגב התחתון. לכן על תוותרו על איכות השינה שלכם. בדרימס מיטות ומזרנים מחכה לכם שפע של מזרונים אורטופדיים איכותיים אותם תוכלו לנסות בחנות. 

לסיכום, בעיצוב חדרי שינה לבנים או בנות אתם לא מוותרים על מיטות מעוצבות לילדים וגם על מזרון אורטופדי? רוצים מיטה מעוצבת לחדר שינה עם מזרון שיגרום לכם להרגיש טוב כל יום? בדרימס מיטות ומזרנים תוכלו למצוא גם מיטות יפהפיות וגם מזרונים איכותיים ולשלב בין עיצוב לבריאות.
 
מאמרים:
 


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018


שעות פתיחה

א' - ה': 11:00 - 19:00
ו': 10:00 - 13:00


החנות שלנו

כתובת: המלאכה 4 אור יהודה


שירות לקוחות

073-74-333-23


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018