חדר שינה יוקרתי

חדר שינה הוא החדר האישי ביותר בבית, החדר שאמור לעטוף אותנו כשאנחנו נמצאים בסוף היום ולתת הרגשה טובה לפני שאנחנו נרדמים. לכן, החלום על חדר שינה יוקרתי הוא חלום שמומלץ לנסות ולהגשים (בהתאם ליכולת כמובן). ניתן גם להפוך חדרי שינה סטנדרטיים לחדרי שינה מיוחדים בזכות דברים קטנים שהופכים גם חדר פשוט לחדר שינה יוקרתי.

הנה כמה דברים שאפשר לעשות:
  • לצבוע את הקיר בצבע אהוב: צבע הוא אחד הדברים הבולטים ביותר כשאנחנו נכנסים למקום. צבע יכול לשנות תחושה בחדר מקצה לקצה. צבעו את חדר השינה בצבע שאם אוהבים, אך לכו על גוון בהיר. צביעת קירות תמיד ניתנת לשינוי. ניתן אפילו לבחור קיר אחד ולצבוע אותו. השינוי יהיה בולט מספיק.
  • שבלונות או מדבקות קיר: לכו עוד צעד קדימה ואת הקיר או הקירות הצבועים קשטו. ניתן לעשות זאת בעזרת שבלונות בצורות יפהפיות. אם זו דירה שלכם, ניתן להשתמש במדבקות קיר. היום ניתן למצוא מדבקות קיר באיכות נהדרת ובדוגמאות המתאימות גם לחדר נוער מעוצב וגם לחדר שינה. ישנן מדבקות תלת מימד שהופכות חדרי שינה רגילים לחלוטין לחדרי שינה מיוחדים אליהן נכנסת אווירה קסומה של טבע או מקומות יפים בעולם.
  • בחדר ילדים- לכו עד הסוף: אם אתם מעצבים ומרהטים מחדש את חדר הילדים, לכו על חדר ילדים קומפלט. לעומת ריהוט החדר על ידי ליקוט רהיטים שונים וחיבור שלהם יחד, בחדר ילדים קומפלט ישנה הקפדה על ההתאמה מושלמת בין הרהיטים והפריטים הדקורטיביים כך שחדר הילדים הופך לגמרי לחדר שינה יוקרתי, גם אם הוא מיועד לילד או ילדה. בדרימס מיטות ומזרונים תמצאו דוגמאות לחדרים המעוצבים קומפלט וגם רעיונות רבים לעיצוב חדר השינה.
  • להוסיף פריטים שיוסיפו עדינות: הוסיפו פריטים בצבע עדין שלא יהפכו לדומיננטיים מדי אך יוסיפו לחדר נעימות ועדינות: וילונות מבדים אווריריים כמו שיפון או בד דומה, כריות המתאימות בצבען לצבע הקיר וייצרו משהו שלם והרמוני.
בכל מקרה, אל תתפשרו על איכות
חדר שינה יוקרתי הוא קודם כל חדר שינה איכותי. גם אם החלום הוא חדר שינה יוקרתי או חדר נוער מעוצב לילד שגדל, הצבע והרעיונות העיצוביים האחרים הם לא תחליף לאיכות. בדרימס מיטות ומזרנים תמצאו את השילוב המנצח של איכות, פרקטיות ויופי.
 
 
מאמרים:
 


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018


שעות פתיחה

א' - ה': 11:00 - 19:00
ו': 10:00 - 13:00


החנות שלנו

כתובת: המלאכה 4 אור יהודה


שירות לקוחות

073-74-333-23


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018