חדרי שינה מפוארים

חדר שינה הוא החדר בו אנחנו מסיימים את היום, חדר שאמור לתת לנו תחושה טובה של רוגע, נעימות ופינוק. היום ניתן להפוך גם חדרי שינה בעלי נתונים התחלתיים סטנדרטיים לחדרי שינה מפוארים ממש עם קצת תשומת לב ומחשבה. את הטיפים ניתן ליישם גם על חדרי שינה לצעירים או ילדים.

אצל בני נוער במיוחד הדבר משמעותי כי עבורם חדר השינה הוא המבצר שלהם בו הם מבלים את רוב היום. אז איך עושים את זה?
  • להתחשב בגודל החדר: על מנת לקבל חדרי שינה מפוארים לגדולים או חדרי שינה מעוצבים לילדים, חשוב מאוד להתחשב בגודל החדר. אם תעמיסו על החדר פריטים, יפים ככל שיהיו, לא תקבלו חדרי ילדים מיוחדים אלא חדרי ילדים עמוסים. עדיף להשקיע במספר פריטים בודדים שיביאו יופי לחדר.
  • לבחור את המיטה הנכונה: מיטה היא חלק חשוב בחדרי שינה. חדרי שינה מפוארים כוללים מיטה מיוחדת ומפוארת. בדרימס מיטות ומזרונים תמצאו מיטות רבות ויפות שאינן יקרות אך יתנו לחדר מראה מיוחד ותחושה שרק בא לכם להכנס למיטה או לא לצאת ממנה (זהירות, זה ממכר...). כך גם בחדרי הילדים: קנו לילדים מיטה גדולה ומרווחת, בצבעים האהובים עליהם- מיטה שתישאר איתם לאורך זמן.
  • ואם מיטה- אז גם מזרון: אמנם הוא מוסתר בסדין, אך תחושת הפאר שמקבלים בחדרי שינה מפוארים קשורה גם אליו. הנוחות שתרגישו כשתעלו על המזרון מדי לילה היא משמעותית מאוד לתחושת הפינוק שמספק החדר. אם תסתכלו על המפרט של חדרי שינה מפוארים בבתי מלון יוקרתיים, תוכלו לראות שבית המלון מתגאה בסוג המזרון. בדרימס מיטות ומזרונים ישנו היצע רחב של מזרונים איכותיים ותוכלו גם לקבל יעוץ לגבי סוג המזרון המתאים לכם. כך עשו גם עם ילדיכם.
  • פריטים עם סגנון: פנקו את החדר בפריטים שיתנו לו רכות ונעימות: כריות, וילונות מבד אוורירי, אפשר גם תמונה או מדבקת קיר- היום יש היצע עצום של מדבקות שיכולות להפוך חדרי שינה לצעירים לחדרים יפהפיים,  או ליצור חדרי ילדים מיוחדים.
לסיכום, מותר לכם לחלום על חדרי שינה מפוארים עבורכם או על חדרי שינה מעוצבים לילדים. בדרימס מיטות ומזרונים תקבלו את כל העזרה בהפיכת החלום למציאות.
 
מאמרים:
 


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018


שעות פתיחה

א' - ה': 11:00 - 19:00
ו': 10:00 - 13:00


החנות שלנו

כתובת: המלאכה 4 אור יהודה


שירות לקוחות

073-74-333-23


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018