ארונות הזזה לילדים

עיצוב חדרי שינה וחדרי ילדים הם החלק הכיפי ביותר בכל שיפוץ של בית. אין ספק שלדמיין ארונות בגדים מעוצבים או רהיטים יפים לכם או לילדים נותן כוח להמשך השיפוץ... חדרי הילדים מורכבים ממספר רהיטים בולטים שאחד מהם הוא ארון. בזמן קניית ארון לחדר ילדים כדאי להסתכל קדימה ולקחת בחשבון שהארון יידרש להכיל עם הזמן יותר ויותר חפצים. לכן, ארונות הזזה לילדים הם האופציה הטובה ביותר, ממש כמו ארונות הזזה לחדר השינה שבהחלט עדיפים על פני ארונות קטנים יותר.

למדוד את הארון מבפנים ומבחוץ
כאשר קונים ארונות הזזה לילדים, חשוב לפני כן לערוך את כל המדידות הנדרשות: גובה, אורך, ועומק. האורך בא במספר מידות סטנדרטיות על פי מספר הדלתות שאתם בוחרים: 1.20 מ' לדלת הזזה אחת,  1.60 מ' לשתי דלתות וכו'. העומק ינוע לרוב בין 60 ל- 66 ס"מ, כאשר צריך לשים לב שהעומק יתאים למידות החדר, שלא יהיה רב מדי ויבליט את הארון מעבר לרצוי. הגובה נע לרוב בין 2.00 מ' ל- 2.40 מ'. בנוסף למידות, מדדו את הארון כמו שאתם מודדים בגדים: פתחו וסגרו את הארון, ראו שהפתיחה והסגירה נוחות לכם ונעשות בקלות. במיוחד בגלל שמדובר על ארונות הזזה לילדים, הארון צריך להיות ידידותי עבורם ונוח. מומלץ גם לסדר את המדפים כך שלפחות חלקם יתאימו לגובה הילד. בדרימס מיטות ומזרנים תקבלו יעוץ מקצועי איך לבחור את הארון המתאים ביותר.

לעצב את הארון לטווח ארוך
עצבו את הארון כך שמצד אחד יהיה לפי טעמו של הילד אך מצד שני יהיה מעוצב בסולידיות יחסית כך שיתאים לו גם לטווח ארוך. אם מדובר על ארון הזזה לבן, השתדלו לזרום איתו לגבי דברים מסוימים. את הילד לא מעניין נושא ארונות בגדים מעוצבים. הוא רוצה את הארון לפי טעמו, אך מצד שני ארון צבוע בירוק וכתום יכול להמאס עליו בהמשך. כך עשו גם עם ארונות הזזה לחדר שינה- בחרו בעיצוב סולידי שלא ימאס עליכם תוך זמן קצר.

אל תתפשרו על איכות
ארונות הזזה לילדים, בין אם זה ארון הזזה לבן או לבת, הוא רהיט שחשוב לא להתפשר על האיכות שלו. בדרימס מיטות ומזרנים כל הארונות הם איכותיים, עשויים מחומרי גלם משובחים ועומדים בכל התקנים הנדרשים.
 
 
מאמרים:
 


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018


שעות פתיחה

א' - ה': 11:00 - 19:00
ו': 10:00 - 13:00


החנות שלנו

כתובת: המלאכה 4 אור יהודה


שירות לקוחות

073-74-333-23


נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס הבא:


כל הזכויות שמורות © דרימס - מיטות, ספות ומזרנים 2018